Čista tinktura ljeta u jednoj pjesmi. Sva lijena jutra, zabavna podneva, tajanstvene večeri. Kupanja na Usori, kamionske gume koje se spuštaju niz rijeku pune djece, skriveni puteljci u šibljacima, izgrebane noge, igra skrivača u kukuruzima, grana drveta sa koje se baca u Usoru. Sutra ne postoji, život je jedan veliki ljetni dan.
Summertime, and the living is easy.
Fish are jumping, and the cotton is high.
Oh, your daddy's rich, and your ma is good-looking.
So, hush, little baby, don't you cry.
One of these mornings you're gonna rise up singing.
Yes, you'll spread your wings and you'll take to the sky.
But ’til that morning, there's nothing can harm you.
Yes, with daddy and mammy standing by.
Summertime, and the living is easy.
Fish are jumping, and the cotton is high.
Oh, your daddy's rich, and your ma is good-looking.
So, hush, little baby. Baby, don't you cry.






Hoću i ja na Usoru dok slušam Janis Joplin🥰
Ova pjesma je neprevaziđena. ❤️❤️❤️
I ja sam se nekad kupala u Usori ☺️
Jesu ti iste uspomene?
Kod mene ima malo više riječnih zmija, haha, ali da, ti neutabani puteljci, izgrebane noge, ribari u blizini… još sam naučila plivati u Usori, tako da mi je posebno draga 🙂
❤️❤️❤️
very nice photos. Neobcino ovoliko zelena rijeka. Wow sto je fina ta cura u vodi, jes to ti ?
p.s.
trebala bi staviti sliku na avatar. Ja recimo cesto i ne pogledam ove postove ako nema avatara jer nekako mahinalno kontam da su oni bezvezni stranski postovi
Sve je to nebitno, mozda djecaku sa slike izgleda tako zelena. Nebitno, bitan je vibe.
Stavit cu neku sliku kad nadjem.